Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Targi spoga+gafa 2018

Aby wizyta na Targach była dla Państwa opłacalna i przyjemna zarazem, Koelnmesse zaprasza do korzystania z przygotowanego specjalnie dla Państwa pakietu usług:

 

bezpłatne bilety wstępu na wszystkie dni targów

VRS-Card

 

Bezpłatne korzystanie ze środków komunikacji miejskiej podczas pobytu w Kolonii

 

Guided Tour

Prezentacja głównych atrakcji tegorocznych Targów spoga+gafa.

 

spoga+gafa Networking Event: Business Snack 

Międzynarodowe spotkanie biznesowe, które umożliwi Państwu zawarcie kontaktów biznesowych, zarówno z niemieckimi, jak i z międzynarodowymi uczestnikami targów do pogłębienia dalszych relacji biznesowych.

 

 

(Delegations) Matchmaking

 

Oferujemy organizację spotkań z innymi międzynarodowymi delegacjami umożliwiając Państwu wymianę doświadczeń z ciekawymi globalnymi partnerami biznesowymi. Ponadto ułatwiając nawiązywanie kontaktów z wystawcami zapewniamy Państwu nowe, korzystne kontakty biznesowe.

 

 

Gartencenter Tour

Zapraszamy do zwiedzania  wybranych Centrum Ogrodniczych w Kolonii i okolicy, m.in. Centrum Ogrodnicze Dinger´s.

 

IVG Gartenparty

Związek Przemysłowy Ogrody IVG (Industrieverband Garten e.V.) organizuje spotkanie biznesowe na własnym stanowisku targowym, na które serdecznie Państwo zaproszamy.

 

Praxistag Garten für Planer und Unternehmen

Spoga+gafa 2018 już po raz piąty organizuje serię wykładów trwających pół dnia. Te wykłady są uznawane jako szkolenie doskonalenia zawodowego w Izbach Architektów Północnej Nadrenii-Westfalii oraz Hesji.

 

Wiele innych ekscytujących miejsc czeka na Państwo na Targach spoga+gafa, gdzie z bliska można doświadczyć wszystkiego, co ma związek z ogrodem. Chętnie będziemy Państwu towarzyszyć podczas odkrywania Targów, pomożemy w organizacji przyjazdu i zapewnimy pomoc językową.

 

Bezpłatne bilety wstepu dla Państwa są dostępne pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 

Z przyjemnością powitamy Państwo na Targach spoga+gafa 2018. Jesteśmy przekonani, że udział  w tym międzynarodowym wydarzeniu przyniesie Państwu wiele korzyści.

 

Życzymy Państwu miłego pobytu i osiągnięcia zamierzonego celu!

 

Zespół spoga+gafa

 

 
© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora