Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Jesienne trendy w branży sztucznych kwiatów

Kolory te oferują feerię barw – bordo, rudości, kremy. Kompozycje inspirowane jesiennymi barwami w tym sezonie będą w stylu klasycznym lub rustykalnym; w kolorach greenery (natury). Styl klasyczny - to piękne kwiaty i proste formy. Aranżacje w stylu greenery zdominowane zostaną przez rustykalne formy i dodatki. Ważną rolę odgrywać tu będą więc naturalne dodatki, z którymi pięknie kontrastować będą barwy zieleni, fioletu, brązu, pomarańczy, bordo i kremu. Na jesień 2018 floryści proponują kompozycje kwiatowe w prostych drewnianych, szklanych lub metalowo-złotych naczyniach, które podkreślają ciepłe i intensywne barwy jesieni. 

Podobnie przedstawiają się trendy we florystyce funeralnej. Dzień Wszystkich Świętych to czas, w którym kwietne dekoracje w dużych ilościach ozdabiają groby naszych bliskich. W tym dniu nadal królują chryzantemy. W ostatnich jednak czasach trend ten się zmienia i coraz częściej obok doniczki z chryzantemą floryści oferują różnorodne formy kwiatowe z kwiatów sztucznych, które niejednokrotnie do złudzenia przypominają żywe kwiaty. Floryści proponują zarówno proste formy w postaci wianków jak i różnego rodzaju kompozycje: krzyże z pędów roślinnych, wieńce, misy (drewniane skrzynki) obsadzone kwiatami, dekoracje na korze czy drewnie z wykorzystaniem np. mchu i kwiatów.

W aranżacjach kwiatowych nadal dominować będą różne odmiany chryzantemy, malwy, ostróżki, mieczyki, a także peonie, róże, storczyki, uzupełnione przez takie dodatki jak: dmuchawce, pałki wodne, szczawie, eukaliptus w barwach jesiennych i kufliki cytrynowe.
Firma Golden Krokus posiada pełną gamę kwiatów i dodatków oraz traw, liści, łodyg, aby każdy klient mógł stworzyć niepowtarzalną kompozycję. Posiadamy też pięknie wypracowane bukiety i gotowe rozwiązania, które pozwolą na łatwą i szybką aranżację. Wymagający klienci znajdą artykuły stanowiące bazę niezbędną do stworzenia od podstaw kompozycji, takie jak: główki kwiatowe, liście, dodatki, łodygi – wszystkie oddające najnowsze trendy florystyczne.

Zapraszamy do współpracy hurtownie kwiatów sztucz¬nych, sieci kwiaciarni, firmy sprzedające na giełdach, centra ogrodnicze, firmy zajmujące się aranżacją wnętrz, oprawą imprez, produkcją dekoracji i wiązanek nagrobnych. Zapewniamy doradztwo i profesjonalną obsługę.

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora