Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Świąteczne trendy

Wzorem lat ubiegłych typowymi dekoracjami świątecznymi będą piękne wianki adwentowe, rożnego rodzaju stroiki z iglastych gałązek, choinki przystrojone bombkami i wszelkiego rodzaju błyskotkami. Coraz częściej w Polsce w ubiegłych latach można było spotkać niebanalną dekorację choinek, jaką były sztuczne kwiaty (amarylis, storczyk, róża lub gwiazda betlejemska).
W nowoczesnych kompozycjach świątecznych także w tym roku nie zabraknie kwiatów. Prym będą wiodły chryzantemy. Wywodząca się z Azji chryzantema jest symbolem radości, szczęścia oraz słońca. Ich niesamowita paleta kolorystyczna, mnogość odmian, a także trwałość kwiatu sprawią, że typowe świąteczne dekoracje nabiorą oryginalności i podkreślą wyjątkowy nastrój Świąt. W zimowych dekoracjach świątecznych zawsze sprawdzi się też klasyka czyli wszelakie odcienie czerwieni – od czerwieni koralowej aż po nasycony odcień burgundu, róż, fiolet połączone z zielenią, srebrem i złotem. W tym roku floryści do aranżacji świątecznych używać będą także kolorystyki „mroźnej zimy” - jasnej zieleni, pudrowych róży, amarantów, a więc kolorów które nie kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Używając tych kolorów floryści obiecują niesamowity efekt, który ma podkreślić nowoczesność, elegancję i odświętność Bożego Narodzenia.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów w tym szczególnym okresie nasza hurtownia oferuje różnorodne gałązki jarzębiny, dodatki brokatowe w modnych kolorach, rajskie jabłuszka, gwiazdy betlejemskie, storczyki, piękne głowy sztucznych kwiatów i pełną gamę dodatków do stworzenia niecodziennych kompozycji.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku właściciele oraz zespół Golden Krokus pragną życzyć zdrowia, szczęścia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności!

 

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora