Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Pomorskie Hurtowe Centrum Rënk działa od 1999 roku.

 

 W 2013 roku Rënk nawiązał wstępną współpracę ze Szkoła florystyczną Małgorzaty Niskiej, czego pierwsze efekty widoczne były w styczniu br. podczas pokazu pt.: „Kwiaty to uczucia”.
Właśnie wtedy – po kilku latach przerwy - odbył się na naszym ternie pokaz florystyczny, a następnie warsztaty florystyczne.
Impreza cieszyła się dużym powodzeniem, Pani Niska pokazała najnowsze trendy we florystyce, szanse i możliwości wykorzystania materiałów florystycznych, które są dostępne u naszych Najemców, ale przede wszystkim wiele ciekawych pomysłów na urocze efektowne prace, wykonane naprawdę niedużym kosztem.

W ślad za styczniową sprawdzoną akcją pokazowo-warsztatową, kolejne pokazy i warsztaty odbywać się będą na naszym terenie w kwietniu (tematyka wielkanocna i komunijna), zaś w maju ciesząca się zawsze największym powodzeniem ślubna

gala.

Zarówno podczas warsztatów, jak i pokazów floryści wykorzystują materiały, które przez cały rok dostępne są w halach, w których odbywa się hurtowy handel kwiatami i artykułami florystycznymi i dekoracyjnymi.

Dwa razy w roku Rënk organizuje również targi ogrodnicze.
Zawsze w maju w pierwszy weekend po przysłowiowej „Zimnej Zośce” na naszym ternie spotykają się podczas targów ogrodniczych „Wiosna w ogrodzie” producenci, handlowcy wszystkiego, co wykorzystywane jest do otaczającej na

s zieleni. Pośród wystawców nie brakuje producentów niezwykle popularnej, zwłaszcza o tej porze roku, rabatki, bylin, drzewek owocowych, czy szkółkarzy. Dużą ilość Wystawców stanowią również profesjonaliści, którzy na co dzień zajmują się wykonywaniem aranżacji ogrodowych.
Nie brakuje również tych, którzy handlują donicami do kwiatów, ziemią, nawozami, meblami ogrodowymi i wszystkim, co nadaje się do ogrodów, na balkony, tarasy, a nawet nasze domowe, czy firmowe parapety.

W połowie września natomiast odbywają się na naszym terenie targi „Jesień w ogrodzie”, wówczas należy przygotować tereny zielone do zimy i wszystko, co w tym celu jest nam potrzebne można nabyć podczas naszej dwudniowej imprezy.

 

 

     

 

 

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora