Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Special Days

 

Już 26 lutego 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczną się trzydniowe Targi  Produktów Świątecznych i Okazjonalnych SPECIAL DAYS - jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży florystycznej oraz artykułów dekoracyjnych. Jak wynika z danych organizatora, imprezę odwiedzają głównie kierownicy hurtowni, sklepów z dekoracjami, floryści, właściciele kwiaciarni, dekoratorzy, a także managerowie sieci handlowych. 

Formuła targów SPECIAL DAYS łączy dwa dni spotkań biznesowych dla przedsiębiorców z branży florystycznej i dekoracyjnej z jednym dniem dla szerokiej publiczności. Na ekspozycji targów będzie można znaleźć najnowszą ofertę: artykułów florystycznych, kwiatów ciętych i sztucznych, dekoracji świątecznych i okazjonalnych, produktów zapachowych, opakowań i dodatków ozdobnych, kartek okolicznościowych oraz strojów karnawałowych.

Targi składają się ze strefy wystawienniczej oraz przestrzeni wydarzeń specjalnych, gdzie odbędą się pokazy światowych gwiazd florystyki, szkolenia specjalistów merchandisingu i konkursy na najpiękniejszą kwiatową kompozycję.  W tym samym czasie, w pobliskich pawilonach Targów Poznańskich odbędą się Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Zwiedzający w ramach jednego biletu wstępu mogą uczestniczyć w obu wydarzeniach.

 

Więcej informacji na stronie organizatora: www.specialdays.mtp.pl

 

 

       

 

 

 

 

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora