Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

W Opiflor czuć już wiosnę!

 ....Pomocna w tym będzie niewątpliwie najnowsza kolekcja Opiflor. To kopalnia pomysłów i owocne natchnienie do komponowania nietuzinkowych kreacji zarówno dla mistrzów rzemiosła jak i początkujących. Niemieccy floryści przygotowali na ten sezon szeroki wachlarz ciekawych, czasem zaskakujących, a nawet szokujących propozycji. Poniżej przedstawiamy tylko kilka z nich. 

Wyglądają niczym zbite w pośpiechu ze starych, niepotrzebnych desek, w rzeczywistości to doniczki oraz wazony wykonane z betonu. Prawda, że są łudząco podobne? Zwolennicy rustykalnych form znajdą w ofercie Opiflor więcej tego typu produktów. 
Landhaus style

Propozycja niemieckiej firmy to także szeroka gama artykułów emanujących bielą charakterystyczną dla jakże modnego obecnie wiejskiego nurtu. Ceramiczne i betonowe naczynia oraz meble w pełni wpisują się w taki wystrój.

Kolorowo i wesoło
Dla tych, którzy lubią w swych kreacjach sięgnąć po żywe i wesołe barwy, a niekiedy wręcz wesołe elementy, także znajdzie się coś interesującego, np. gałgankowe kaczki, ceramiczne figurki albo filcowe owieczki zajadające się kwiatkami.
Zaskakujące Walentynki

W połowie lutego świat oszaleje na punkcie okazywania uczuć najbliższym osobom. Wyjątkowo oryginalnymi dekoracjami mogą być np. delikatne, szklane baloniki w kształcie serduszek albo zimny w formie, majestatyczny, metalowy uchwyt na bukiet.
Wielkanoc może być piękna!
W Polsce przyjęło się, że to głównie Święta Bożego Narodzenia obfitują w błyszczące, różnorodne ozdoby i dekoracje. Wielkanoc także zasługuje na to, aby dodać tym Świętom jeszcze więcej czaru oraz niepowtarzalnego uroku.
Pełna oferta Opiflor oraz mnóstwo artykułów potrzebnych do codziennego funkcjonowania każdej pracowni florystycznej oraz kwiaciarni dostępne są na stronie: www.SklepFlorysty.pl

 

 

 

 

 

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora