Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

VHV Flowers and Greens - Polska

Niewątpliwym atutem firmy VHV Flowers and greens jest możliwość zamawiania towaru w niewielkich ilościach potrzebnych jednorazowo dla kwiaciarni. Dzięki optymalizacji tras rośliny mogą dotrzeć do niemal każdego zakątka kraju, nie ponosząc przy tym dodatkowych opłat za transport oczywiście przy spełnieniu niskiego kwotowo minimum logistycznego. Transport kwiatów odbywa się w specjalistycznych samochodach, a same rośliny transportowane są w pojemnikach z wodą.

Niezależnie od bogatej oferty w web shopie firma w każdym kolejnym tygodniu oferuje wybrane produkty po specjalnych cenach. Można je zobaczyć na stronie www.polscyflorysci.pl

Aby mieć jeszcze lepszy kontakt z klientami firma uczestniczy jako partner w warsztatach i eventach florystycznych. Są one doskonałą platformą do spotkań, wymiany informacji o potrzebach, okazją do rozmowy o proponowanych w najbliższym czasie produktach. Takie spotkania dają możliwość wspólnego przeglądania oferty w sklepie internetowym i popracowania na roślinach dostarczonych przez firmę. Jest to także okazja do zadawania pytań pracownikowi firmy uczestniczącemu w takich spotkaniach.
Prace florystów tworzone z roślin firmy VHV Flowers and greens są prezentowane na profiu FB - www.facebook.com/KwiatyDlaKwiaciarni, tak aby inni mogli się zainspirować i zobaczyć jakość kwiatów.
Nie zapominając o nowych klientach VHV Flowers and greens stara się dotrzeć do nich reklamując swoją markę na portalu polskich florystów ForumKwiatowe.pl czy w czasopiśmie NDIO Flora. Niektóre z pokazywanych tam prac np. w cyklu "krok po kroku" są tworzone z dostarczonych specjalnie w tym celu przez firmę roślin.
Zapraszamy wszystkich klientów firmy VHV Flowers and greens zarówno tych obecnych jak i nowych do odwiedzania sklepu
internetowego http://vhv.freshportal.nl/pl i uczestniczenia w sponsorowanych przez firmę wydarzeniach.

VHV Flowers and greens życzy wszystkim wszelkiej pomyślności oraz kolorowych kwiatów na nadchodzace Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy 2016 rok.

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora