Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

W świecie florystyki i dekoracji

Lutowe wydarzenie tworzą ludzie z pasją, którą dzielą się z tysiącami osób zainteresowanych najnowszymi trendami w branży produktów okazjonalnych i dekoracji florystycznych. Trzydniowe wydarzenie stanowi nie lada gratkę dla właścicieli i menedżerów centrów ogrodniczych, sieci DIY, kwiaciarni oraz galerii homingowych. To tu w otoczeniu przepięknie zaaranżowanych stoisk mogą prowadzić biznesowe rozmowy, znaleźć nowych dostawców oraz poznać nowości produktowe. Targi Special DAYS to również bogaty program wydarzeń - porady specjalistów z zakresu prowadzenia własnego biznesu, szkolenia i pokazy światowej klasy florystów.

W tym roku polscy i zagraniczni floryści staną do walki o tytuł Mistrza Florystycznego Polski.
W dniach 25-26 lutego odbędą się bowiem IX Międzynarodowe Mistrzostwa Florystyczne Polski, które staną się doskonałą okazją do zaprezentowania umiejętności i kreatywności zawodników. Wśród zadań konkursowych znajdą się przygotowanie kompozycji o tematyce Henryk Wieniawski – poeta skrzypiec, stół dla wielbicieli muzyki inspirowany ,,Fantazją faustowską” oraz tradycyjnie już bukiet ślubny. Innowacyjnością, zręcznością oraz znajomością warsztatu pracy będą mogli wykazać się uczestnicy Konkursu dla Kwiaciarń, który zorganizowany zostanie między 25 a 27 lutego. Organizatorem obu wydarzeń są Stowarzyszenie Naukowo – Techniczne Inżynierów oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Ciekawie zapowiada się również konkurs dla kwiaciarń organizowany przez Euroflorist, podczas którego profesjonaliści zmierzą się z trudną sztuką układania niebanalnych kompozycji. Swoją umiejętnością w układaniu kwiatów, doborze odpowiednich materiałów oraz sprawnością będą mogły wykazać się również osoby spoza branży. Albowiem z myślą o hobbystach firma Euroflorist przygotuje ciekawy konkurs florystyczny. Jakie zadania postawią przed zawodnikami – tego dowiemy się już wkrótce.

Bogaty asortyment produktów florystycznych i dekoracyjnych zaprezentują w niebanalny sposób floryści zaproszeni przez przedstawicieli z firmy Plastiflora. Osoby zainteresowane sztuką zdobienia będą miały możliwość skorzystania z bezpłatnych porad specjalistów oraz poznania pełnej oferty nietuzinkowych ozdób na stoisku wystawcy w pawilonie 5.Obok pokazów i prezentacji pięknych kompozycji kwiatowych na uwagę zasługują wykłady dr Marka Borowińskiego. Specjalista od Visual Merchandisingu oraz zwiększania sprzedaży podpowie, co zrobić by polepszyć sprzedaż w sklepie, jak przyciągnąć klientów oraz budować strategię sprzedażową dzięki zaangażowaniu w media społecznościowe. Targi Special DAYS przez pierwsze dwa dni skierowane będą wyłącznie do przedsiębiorców z branży dekoracyjnej i florystycznej (w tym również florystów), natomiast trzeciego dnia organizator zaprasza do zwiedzania publiczność – miłośników ozdób i hobbystów. W tym samym czasie, w pobliskich pawilonach Targów Poznańskich odbędą się Targi Ogrodnictwa 

i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Zwiedzający w ramach jednego biletu wstępu mogą uczestniczyć w obu wydarzeniach.

Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych Special DAYS
Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 25-27 lutego 2016
Pawilon: 5 i 5A

Więcej informacji na stronie organizatora: www.specialdays.mtp.pl

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora