Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Letnie nowości Opiflor

Wakacyjna bryza

Lato, to dni leniwie spędzane w promieniach słońca na plaży. Niebieska tonacja produktów w pełni zbuduje taki właśnie nastrój. Muszle, drewno wypłukane przez wodę oraz liczne naturalne drobiazgi perfekcyjnie uzupełnią letnie kompozycje. Trawy i luźno ułożone kwiaty dadzą powiew świeżości i rozjaśnią każdy dzień. Poniżej kilka przykładowych produktów w tym wakacyjnym stylu.

Ogrodowe baśnie

Latem ogród staje się naszym salonem pod chmurką. Delektujemy się każdą chwilą spędzoną na świeżym powietrzu sącząc promienie słoneczne. Ogród jest pełen życia - pszczół, motyli i bujnie kwitnących roślin. Utrzymane w tym stylu aranżacje Opiflor bazują na świeżo ściętych kwiatach i detalach np. betonowych ślimakach i żabkach. Nie zapominano też o klasyce - lawendzie i różach.

Kolorowe słodkości
Słodkie okoliczności przyrody potrafią rozweselić każde serce, zwłaszcza latem - bez względu czy będzie to soczysta truskawka czy uroczy drobiazg od przyjaciela. W ofercie Opiflor znajdą Państwo szeroki wachlarz artykułów i dodatków, które mogą być takimi właśnie prezentami lub ich częścią.
Szykowne dekoracje
Im mniej, tym lepiej - to kolejna myśl przewodnia nowej kolekcji Opiflor. Stylowa prostota, czyli minimalizm ma też swoich zwolenników. Proste doniczki, wazony i elementy dekoracyjne połączone z rzadkimi roślinami (sukulenty) mogą wbrew pozorom stworzyć efekt zapierający dech w piersiach.
Pełną ofertę Opiflor oraz artykuły potrzebne do codziennego funkcjonowania każdej pracowni florystycznej i kwiaciarni znajdą Państwo na stronie www.SklepFlorysty.pl.

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora