Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Moda na sztuczne kwiaty

Jednak najważniejszą wartością jest to, że dodają subtelności pomieszczeniom, w których się znajdują. Jedynym minusem natomiast jest to że nie pachną, dlatego też niektórzy mieszają je z żywymi kwiatami, bądź kupują specjalne zapachy.
Kwiaty i dodatki sztuczne występują w różnych formach: kwiaty pojedyncze, bukiety, główki kwiatowe, gałązki, liście, bluszcze, zwisy, łodygi, korpusy, drzewa, wiele dodatków do kompozycji. Wiele importerów sprowadza również artykuły sezonowe, takie jak ozdoby bożonarodzeniowe i wielkanocne.

Kiedyś kwiaty sztuczne kojarzyły się tylko z kompozycjami nagrobnymi. Dziś kwiaty i dodatki sztuczne coraz częściej królują jako różnorodne dekoracje i kompozycje w naszych domach, biurach, hotelach, lokalach gastronomicznych. Swoim wyglądem do złudzenia przypominają żywe kwiaty. Dopiero po dotyku można poznać różnice. Walor ten jest wykorzystywany przez wielu florystów, projektantów i dekoratorów wnętrz przy tworzeniu pięknych, oryginalnych i eleganckich kompozycji. Tworzone kompozycje są pełne barw, ozdobnych kwiatów, dodatków, które nadają charakteru pomieszczeniom, w których się znajdują. Mogą stanowić wspaniałe dekoracje na stół, element dekoracyjny sypialni, holu, salonu czy łazienki. Kwiaty sztuczne pomagają budować elegancki wizerunek niejednej firmy.
Podsumowując sztuczne kwiaty są znakomite nie tylko dla alergików, czy osób które nie mają „ręki” do kwiatów żywych, ale przede wszystkim dla osób o wyrafinowanym guście.

 

www.goldenkrokus.pl

        

 

 

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora