Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Fransen Roses to holenderska superjakość w dostępnej cenie

Tylko jeden cel
Aad Fransen założył swoją firmę w 1980 roku i od tamtej pory miał tylko jeden cel: uprawiać róże, które będą cieszyć

konsumenta-doskonały wygląd w połączeniu z długą trwałością. Aad i jego zespół całą swoją energię poświęcili uprawie oraz stałemu doskonaleniu i tak już niezwykle popularnej róży Red Naomi. I to się udało! Osiągnięto większy sukces niż się spodziewano! Fransen Roses od lat słynie ze swojej stałej jakości.

Wyjątkowość
Fransen Roses różni się od innych producentów róż niezwykle wszechstronnym i dokładnym procesem sortowania róż. Naszym klientom dajemy możliwość wyboru Red Naomi spośród 22 różnorodnych sortowań. Nigdzie więcej nie sortuje się róż tak rygorystycznie według wielkości pąka, długości i grubości łodygi, koloru czy stopnia dojrzałości jak tylko w Fransen Roses przez co powstają perfekcyjne, zachwycające, jednolite bukiety.
Coś więcej niż Red Naomi
Ażeby klientowi zaoferować większy wybór, obok wspaniałej i popularnej Red Naomi!, w 2012 roku Fransen Roses zdecydowało się na uprawę nowej, totalnie innej rasy różanej: Myrna+. Poprzez jej elegancki kształt, ognistoczerwony kolor oraz sposób dojrzewania i otwierania pąka otrzymujemy prawdziwą piękność; szykowną, klasyczną i wytworną czerwoną różę. Innowacyjność Fransen Roses potwierdza fakt, iż Myrnę+ można wzbogacić o romantyczny, miły lub oryginalny napis czy rysunek. Coś, co na początku było tylko wyrazem zwykłej uprzejmości, urosło do rangi ważnego i popularnego elementu, na który jest niezwykły popyt w okresie rozmaitych świąt. Z których najważniejsze i najpopularniejsze dla czerwonej róży są Walentynki.
Komunikacja z florystami
Fransen Roses to przedsiębiorstwo ogrodnicze, które skupia się na i komunikuje się z florystami. Jest organizatorem regularnych i niezwykle ciekawych promocji dla kwiaciarzy, w których zawsze jest wygrana. Zapoznaje ich na bieżąco z najnowszymi trendami i potrzebami rynku. Systematycznie organizuje dla grup kwiaciarzy wycieczki po gospodarstwie, podczas których Aad Fransen urzeka gości swoją znajomością róż. Znajomością, która również udostępniana jest w mediach społecznościowych. Tam właśnie dzieli się swoją wiedzą na temat uprawy i pielęgnacji róż, jak również regularnie umieszcza użyteczne porady, fakty i nowości. Niniejszym zachęcamy wszystkich polskich florystów do śledzenia nas na Facebooku… Witamy! Miło Cię poznać!
Rosnąca popularność
To, że Fransen Roses jest popularne wynika z dużej ilości zamówień od renomowanych projektantów kwiatowych, którzy wykorzystują róże do dekoracji wszelkiego rodzaju imprez. I tak na przykład w 2013 roku, podczas ślubu Tiny Turner, jej ogród został ozdobiony… aż 70.000 róż Fransen Roses! W ubiegłym roku natomiast, między innymi ślub Sofii Vergary czy urodziny Madonny również zostały udekorowane tysiącami róż firmy Fransen Roses!

 

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora