Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

 

 

 

 

 

Flora East Europe

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU (I PIENIĘDZY)

Nie musisz jechać na giełdę kwiatową. Wystarczy, że zalogujesz się w naszej platformie on-line  z dogodnego dla Ciebie miejsca. Proponujemy połączyć to z rytuałem porannej kawy.:-)

CENA

Wystarczająco tanio, byś mógł/mogła cieszyć się satysfakcjonującym zyskiem. Jak to możliwe? Pominęliśmy system pośredników, odpowiadamy za całą magię logistyki.
Tylko tyle i aż tyle. :-)

ASORTYMENT
W naszej bazie znajdziesz tysiące produktów. Wszystko, czego potrzebujesz, by Twój biznes rozkwitał z każdym dniem!

ŚWIEŻOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Nasze kwiaty pochodzą z wielu, nierzadko egzotycznych, miejsc. Tej różnorodności zawdzięczają swoje piękno.  Niech nie zmyli Cię jednak odległość. To, co je wyróżnia, to świeżość. Rozbudowany system dystrybucji sprawia, że jesteśmy liderami w tej dziedzinie!

DOSTAWA

Dostawę realizujemy dwa razy w tygodniu, w zależności od dnia zamówienia. Istnieją dwie możliwości:
1. Zamówienia dokonane od piątku (od godziny 13:00) do poniedziałku (do godziny 21:00) dostarczymy do Twojej kwiaciarni w czwartek. Jeśli chcesz je odebrać osobiście, możesz to zrobić w naszym magazynie na ul. Okólnej 26 w Poznaniu, już w środę!
2. Zamówienia dokonane od środy (od godziny 13:00) do czwartku (do godziny 21:00) dostarczymy  do Twojej kwiaciarni w poniedziałek. Jeśli chcesz je odebrać osobiście, możesz to zrobić w naszym magazynie na ul. Okólnej 26 w Poznaniu, już w sobotę!

WYPRÓBUJ NAS
Skontaktuj się z nami, by zarejestrować się w naszej PLATFORMIE DYSTRYBUCJI KWIATÓW:
Telefony : 506 060 153, 504 137 510, 61-6468900
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamawiaj kwiaty z dogodnego dla siebie miejsca. My zajmiemy się całą resztą!

Produkty:kwiaty cięte, róże, chryzantemy, rośliny doniczkowe, dodatki zielone i kwitnące, dodatki florystyczne oraz dekoracyjne.

 

© 2013 Nasz Dom i Ogród - Flora